Produkt jest dostępny Ilość ograniczona
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Urocza, błyszcząca broszka z motywem żaby. Wykonana z metalu, pokryta kolorem starego srebra z wygodnym zapięciem na agrafkę.
Broszka to ważny element biżuteryjnej kolekcji, a rok 2020 owocował absolutnym szałem w dziedzinie broszek.
Żaba jest silnie związana z żywiołem wody oraz procesem odnowy i gojenia się ran. Pojawienie się żaby w naszym życiu jest zapowiedzią wewnętrznej transformacji, przypomnieniem naszego związku z Matką Ziemią oraz zwróceniem uwagi na duchową część naszej istoty.
| Kod produktu: | rr2429 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | metal nieszlachetny |
| Kolor: | srebrny antyczny błyszczący |
| Długość: | 2,3 cm |
| Szerokość: | 2,0 cm |
| Typ zapięcia: | agrafka |
| Waga: | 6.1 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Izabela F. | 1 szt. | 01.09.2024 17:21:02 |
| Patrycja S. | 1 szt. | 02.08.2022 23:47:31 |
| Maciej R. | 1 szt. | 15.12.2021 19:47:29 |
| Sonia M. | 1 szt. | 06.12.2021 15:00:57 |
| Katarzyna M. | 1 szt. | 12.11.2021 16:27:44 |