Kup biżuterię przez internet lub zadzwoń: 603 193 026 Kupiliście już: 394 933 szt.
Kwadratowe Spinki dla Antoniego

Kwadratowe Spinki dla Antoniego

Nasza cena:59,90 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Pokaż znajomym na Facebooku 0

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona

Najtańsza dostawa od 10,90 zł

 • Produkt nowy
 • Szybka wysyłka w 24h
 • Szybka wysyłka w 24h
 • Najniższa cena

Spinki Do Koszuli 3D Z Imieniem Antoni

Spinki do mankietów "Antoni" to elegancki i nowoczesny dodatek do garderoby każdego mężczyzny ceniącego sobie styl i indywidualność. Wykonane z wysokiej jakości stopów metali nieszlachetnych, te spinki charakteryzują się nie tylko trwałością, ale i subtelnym blaskiem srebra, który dodaje klasy każdemu strojowi. Ich wyjątkowość polega na mocnej przekładce, która zapewnia pewne i stabilne mocowanie, eliminując ryzyko przypadkowego odpadnięcia czy przesunięcia. Design tych spinek wyróżnia się dzięki personalizowanemu akcentowi – imieniu "Antoni" wygrawerowanemu elegancką czcionką. Ten wyraźny czarny napis na białym tle nie tylko przyciąga uwagę, ale również stanowi świetny sposób na dodanie osobistego akcentu do formalnego ubioru. Dodatkowym atutem jest efekt 3D, który nadaje napisowi głębi i sprawia, że staje się on centralnym punktem designu. Te spinki do mankietów są idealne dla mężczyzn, którzy chcą wyrazić swoją osobowość i wyróżnić się w tłumie, będąc jednocześnie eleganckimi i stylowymi. Spinki "Antoni" to więcej niż dodatek – to wyrafinowany element, który świadczy o zamiłowaniu do detalu i wyszukanym guście. Są idealnym prezentem dla mężczyzn o imieniu Antoni, czy to na urodziny, rocznicę, czy jako wyjątkowy upominek ślubny. Zapakowane w eleganckie pudełko, gotowe do wręczenia, te spinki stanowią wyraz uznania i szacunku dla każdego, kto je otrzyma.

Co znaczy imię Antoni

Imię Antoni ma pochodzenie łacińskie i wywodzi się od rzymskiego rodu Antoniuszów (Antonii). W starożytnym Rzymie było to nazwisko, a z czasem przekształciło się w imię osobiste. Antoni oznacza "nieoceniony" lub "bezcenny". Jest to imię sugerujące wartość, szacunek i wyjątkowość osoby, która je nosi. W kulturze zachodniej jest to imię dość popularne i cieszy się uznaniem ze względu na swoje klasyczne brzmienie i historyczne korzenie. W historii znanych jest wiele znaczących postaci o imieniu Antoni, co dodatkowo nadaje temu imieniu pewien prestiż i szlachetność. Osoby noszące imię Antoni są często postrzegane jako mocne, szlachetne i godne zaufania, a także mające głębokie poczucie moralności i sprawiedliwości.

Imieniny Antoniego obchodzone są w różnych terminach, w zależności od kalendarza świętych w danym kraju. W Polsce najbardziej znane i często obchodzone daty imienin Antoniego to:

 • 13 czerwca, w dniu wspomnienia św. Antoniego z Padwy, jednego z najbardziej znanych świętych katolickich, patrona rzeczy zagubionych i małżeństw,
 • 17 stycznia, na pamiątkę św. Antoniego Wielkiego, egipskiego mnicha, uważanego za ojca monastycyzmu.

Specyfikacja

Kod produktu:ar1599
Marka:Jubileo.pl
Kraj produkcji:Polska
Materiał:metal nieszlachetny, mosiądz, stal, polimer 3D
Kolor:biały i czarny + srebrny błyszczący
Długość:1,5 cm
Szerokość:1,5 cm
Wysokość:0,2 cm
Typ zapięcia:ruchoma przekładka
W opakowaniu:2 szt.
Waga:8.23 g

Najważniejsze cechy

 • Produkt nowy i zapakowany
 • Błyszcząca powierzchnia
 • Wyraźny czarny napis z imieniem Antoni
 • Efekt wypukłości 3D
 • Wytrzymałe zapięcie na przekładkę


Kto ostatnio kupował?

Nasza cena:59,90 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Joanna P.1 szt.26.11.2018 15:09:00