Produkt nie jest już dostępny Wyprzedano
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Wykonane z drewna, koraliki w brązowym kolorze przeplatanym czarnymi elementami. Zawieszone na elastycznej gumce sprawią, że żadna szyja nie będzie odczuwała dyskomfortu podczas ich noszenia.
Naszyjnik u doskonale sprawdzi się jako element stroju na plażę czy w codziennych, mniej oficjalnych, luźnych ubraniach w surferskim stylu. Bardzo modny dodatek na lato do luźnego, sportowego stroju. Jest to bardzo wszechstronna ozdoba która pasuje tak naprawdę do wszystkiego.
W tej kolorystyce polecamy szczególnie osobom o jasnej karnacji. Doskonały prezent na wakacje. Nie zwlekaj spraw prezent swojemu chłopakowi, przyjacielowi, mężczyźnie.
| Kod produktu: | ug1339 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Materiał: | drewno |
| Kolor: | kolor brązowy, kolor czarny |
| Szerokość: | 0,8 cm |
| Długość minimalna: | 41 cm |
| Długość regulacji: | uniwersalny rozmiar (elastyczna gumka) |
| Waga: | 11.9 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Katarzyna M. | 1 szt. | 26.08.2024 17:14:35 |
| Sławomir K. | 1 szt. | 19.08.2024 19:52:00 |
| Patrycja G. | 1 szt. | 18.07.2024 14:16:00 |
| Paulina M. | 1 szt. | 07.07.2024 09:44:54 |
| Olaf S. | 1 szt. | 31.05.2024 15:19:23 |
| Paweł G. | 1 szt. | 26.05.2024 14:42:40 |
| Samodzielne K. | 4 szt. | 16.05.2024 15:41:52 |
| jakub t. | 1 szt. | 13.05.2024 13:19:20 |
| Anna S. | 1 szt. | 05.05.2024 09:29:09 |
| Tomasz G. | 1 szt. | 16.04.2024 20:02:53 |
| Alina W. | 1 szt. | 14.03.2024 19:17:39 |
| Michał S. | 2 szt. | 13.02.2024 19:27:49 |
| Michał S. | 2 szt. | 13.02.2024 19:11:07 |
| Dariusz K. | 1 szt. | 02.02.2024 08:44:03 |
| Łukasz S. | 1 szt. | 16.12.2023 16:52:40 |
| Barbara C. | 1 szt. | 07.12.2023 22:46:39 |