Produkt nie jest już dostępny Wyprzedano
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Niebanalny komplet biżuterii wykonany z metalu nieszlachetnego w kolorze srebrnym, z wypełnieniem z niebieskiej masy jubilerskiej. Komplet składa się z łańcuszka typu żmijka z prostokątną zawieszką oraz kolczyków typu sztyft. Elementy przypominają wyglądem gwizdek.
Wysoka jakość wykonania, doskonałe, polskie materiały i ciekawy zabawny wzór. To właśnie sprawia, że komplet ten będzie niepowtarzalnym dodatkiem do każdej, klasycznej czy nowoczesnej stylizacji. Głęboki morski kolor przywiedzie na myśl wakacji czar. Na wszystkie pory roku.
| Kod produktu: | rr1101 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | metal nieszlachetny posrebrzany, masa jubilerska |
| Długość: | kolczyki 2,3 cm |
| Szerokość: | kolczyki 1 cm |
| Długość zawieszki: | 4,5 cm (z łącznikiem 5,5 cm) |
| Szerokość zawieszki: | 1,4 cm |
| Długość całkowita z regulacją: | 47 cm |
| Całkowita długość łańcuszka: | 40 cm |
| Długość regulacji: | 5 cm |
| Typ łańcuszka: | żmijka |
| Typ zapięcia: | karabińczyk; sztyft 1 cm |
| Waga: | 24.17 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Magda M. | 1 szt. | 20.05.2023 10:38:05 |
| Paweł C. | 2 szt. | 06.05.2020 16:27:25 |
| Elżbieta R. | 1 szt. | 03.11.2019 13:38:07 |
| DOROTA K. | 1 szt. | 06.08.2018 19:02:07 |
| Wanda K. | 1 szt. | 15.01.2018 11:06:23 |
| Iwona K. | 1 szt. | 07.03.2017 13:23:10 |
| Roman R. | 1 szt. | 23.01.2017 23:52:58 |
| Anna K. | 1 szt. | 16.09.2015 20:56:07 |
| Anna Ł. | 1 szt. | 11.09.2015 13:32:27 |
| Milena P. | 1 szt. | 28.05.2015 21:47:27 |
| Małgorzata K. | 1 szt. | 17.05.2015 17:08:22 |
| IRMINA M. | 1 szt. | 08.05.2015 20:14:37 |
| Magdalena M. | 1 szt. | 02.03.2015 09:36:58 |
| izabela ć. | 1 szt. | 21.10.2014 16:52:52 |