Produkt jest dostępny Ilość ograniczona
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Kolczyki Patyki w formie długich i połyskujących prostokątów o długości 5,5 cm. Wykonane zostały z tworzywa sztucznego w kolorze złotym. Zapięcie typu bigle ok 2,0 cm. Kolczyki są bardzo lekkie i wygodne, przyciągają uwagę kołysząc się podczas każdego ruchu głową. Doskonale wpasują się do wszelkich luźnych i młodzieżowych kreacji, a ze względu na charakterystyczną błyszcząca powłokę, mogą być również wspaniałym dopełnieniem stylizacji wieczorowych. Dzięki swej fakturze, kolczyki pięknie się mienią i błyszczą w świetle przyciągając uwagę. Dla wszystkich Pan które lubią błyszczeć.
| Kod produktu: | ar2611 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Materiał: | metal nieszlachetny, akryl |
| Kolor: | złoty,czarny |
| Długość zawieszki: | 5,5 cm |
| Szerokość zawieszki: | 0,7 cm |
| Typ zapięcia: | bigle 2 cm |
| W opakowaniu: | 2 szt. |
| Waga: | 2.7 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Grzegorz P. | 1 szt. | 14.01.2024 22:16:31 |
| Mariola K. | 1 szt. | 07.01.2024 15:34:01 |
| Ewa. S. | 1 szt. | 21.11.2023 11:17:20 |
| Monika Ś. | 1 szt. | 08.08.2023 18:57:23 |
| Malgorzata D. | 1 szt. | 16.02.2023 18:01:57 |
| Malgorzata D. | 1 szt. | 24.01.2023 20:14:20 |
| Iwona G. | 1 szt. | 13.01.2023 21:25:25 |
| Anna S. | 1 szt. | 07.01.2023 12:45:30 |
| Andrzej T. | 1 szt. | 31.08.2022 20:04:46 |
| Bożena A. | 2 szt. | 13.08.2022 20:54:45 |