Produkt jest dostępny Ilość ograniczona
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Delikatne kolczyki w kolorze złotym, wykonane z metalu nieszlachetnego w kształcie kotwiczek. Zawieszone są na otwartych biglach.
Na pogodne letnie dni, na plażę, nad wodę, na wakacje. Modne kolczyki, pełniące również funkcję amuletu, o błyszczącej powierzchni.
Kotwica jest symbolem bezpieczeństwa, bezpiecznego dotarcia do celu. Żaden żeglarz nie przejdzie obojętnie.
Kotwica sama w sobie. Jest to bardzo popularny motyw wśród marynarzy, który w dawnych czasach tatuowali sobie po przepłynięciu Atlantyku. Dziś większość marynarzy nosi ten symbol, bo jest on znakiem zacumowania, powrotu do portu, stabilizacji, spokoju
| Kod produktu: | ar993 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | metal nieszlachetny koloru złota |
| Długość zawieszki: | 2,6 cm |
| Szerokość zawieszki: | 1,7 cm |
| Długość całkowita: | 4,5 cm |
| Typ zapięcia: | bigle otwarte 1,8 cm |
| W opakowaniu: | para |
| Waga: | 3.05 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Maria M. | 1 szt. | 19.01.2026 17:52:56 |
| Wiktoria S. | 1 szt. | 06.09.2025 11:13:56 |
| Sławomir w. | 2 szt. | 07.12.2024 01:17:02 |
| Sławomir w. | 2 szt. | 07.12.2024 01:15:38 |
| Magdalena P. | 1 szt. | 16.01.2023 11:17:13 |
| Dariusz Ł. | 1 szt. | 12.12.2022 09:07:22 |
| Marta K. | 1 szt. | 20.06.2022 12:28:21 |
| Edyta B. | 1 szt. | 05.12.2020 16:33:44 |
| Aleksander L. | 1 szt. | 05.08.2020 18:28:38 |
| Agnieszka C. | 1 szt. | 28.08.2019 01:52:48 |
| Anna G. | 1 szt. | 19.07.2019 16:19:04 |
| Jadwiga P. | 1 szt. | 12.06.2019 05:13:15 |
| Jadwiga P. | 1 szt. | 12.06.2019 05:02:42 |
| Ilona L. | 1 szt. | 26.02.2019 20:08:39 |
| Andrzej Z. | 2 szt. | 21.12.2018 22:04:43 |
| waldemar w. | 1 szt. | 07.10.2018 17:40:05 |