Produkt nie jest już dostępny Wyprzedano
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Para małvch uroczych kolczyków z krzemieniem pasiastym syntetycznym. Oprawka wykonana z posrebrzanego metalu o błyszczącej i polerowanej powierzchni. Piękne kolczyki na których niejeden zawiesi oko.
Sztyfty te są ciekawą propozycją dla kobiet ceniących sobie elegancję i stonowane kolory. Kolczyki na sztyftach nalezą do najbardziej komfortowych modeli zapewniając komfort i wygodę noszenia. Kolczyki te będą świetnym uzupełnieniem wieczorowej sukni. Dzięki nim poczujesz się wyjątkowa. Dodadzą Ci klasy i pewności siebie.
Do kompletu polecamy wisiorek i bransoletkę z tym samym wzorem.
| Kod produktu: | rr2133 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | metal nieszlachetny posrebrzany, naturalny krzemień pasiasty |
| Kolor: | srebrny i odcienie szarości i beżu |
| Długość zawieszki: | 0,8 cm |
| Szerokość zawieszki: | 0,6 cm |
| Typ zapięcia: | sztyft ok. 1,0 cm |
| Waga: | 2 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Ewa M. | 1 szt. | 30.08.2021 13:19:45 |
| Joanna G. | 1 szt. | 12.06.2021 11:05:45 |
| Monika K. | 1 szt. | 19.05.2021 22:16:18 |
| Magdalena Ż. | 1 szt. | 10.02.2021 21:11:41 |
| Magdalena Ż. | 1 szt. | 09.02.2021 23:26:45 |