Produkt jest dostępny Ilość ograniczona
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Urocze- wkręty w kształcie małych listków, wykonanych ze stali szlachetnej w kolorze srebrnym. Gładka, błyszcząca powierzchnia, zapinane na mocną zatyczkę.
Od dawien dawna kobiety upodobały sobie delikatne kolczyki wkrętki w kolorze srebrnym. Są to bardzo subtelne kolczyki ładnie zdobiące kobiece ucho rozświetlające kobiecą twarz. Te małe srebrne piękności doskonale pasują każdej kobiecie. Są eleganckie a zarazem skromne pasują do większości strojów. Fajne modne kolczyki to świetny sposób na uzupełnienie każdej stylizacji. W naszej ofercie znajdziesz najmodniejsze kolczyki w wielu modelach i wielkościach. Zapraszamy do przeglądania.
| Kod produktu: | cj2606 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Materiał: | stal szlachetna |
| Kolor: | srebrny |
| Długość zawieszki: | 1,5 cm |
| Szerokość zawieszki: | 0,5 cm |
| Typ zapięcia: | sztyft ok. 1,0 cm |
| W opakowaniu: | 2 szt. |
| Waga: | 1.8 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Katarzyna S. | 1 szt. | 20.05.2025 14:25:43 |
| Katarzyna K. | 1 szt. | 01.12.2023 17:36:00 |