Produkt nie jest już dostępny Wyprzedano
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Serduszka wykonana są ze stali szlachetnej koloru srebrnego o błyszczącej powierzchni. Piękne kolczyki na których niejeden zawiesi oko - noś do ulubionych kreacji.
Kolczyki srebrne serduszka urocza romantyczna propozycja dla każdej dziewczyny. Ten romantyczny motyw w postaci niewielkich wkrętów, doda lekkości i uroku każdej stylizacji.
Serce - w tradycyjnej europejskiej sztuce i folklorze serce jest przedstawiane jako stylizowany kształt, najczęściej koloru czerwonego, co symbolizuje krew, a w wielu kulturach symbolizuje miłość, miłość Boga, dobroć, uczucie, szczerość, niewinność.| Kod produktu: | cj1929 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | stal szlachetna, kolor srebrny |
| Kolor: | srebrny |
| Szerokość: | 0,9 cm |
| Wysokość: | 0,8 cm |
| Typ zapięcia: | sztyft ok. 1,0 cm |
| W opakowaniu: | 2 szt. |
| Waga: | 1.7 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Mariola P. | 1 szt. | 02.01.2022 21:48:41 |
| Monika S. | 1 szt. | 01.12.2021 18:59:58 |
| Barbara Z. | 1 szt. | 13.07.2020 20:50:42 |
| Katarzyna B. | 1 szt. | 26.04.2020 11:35:36 |
| Natalia K. | 1 szt. | 02.04.2020 23:32:42 |
| Mariola Z. | 1 szt. | 23.01.2020 15:00:05 |
| Monika O. | 1 szt. | 11.10.2019 09:36:13 |