Produkt nie jest już dostępny Wyprzedano
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Długie, wiszące kolczyki wykonane z metalu nieszlachetnego w kolorze hematytu, zawieszone na otwartych biglach.
Wzór jest ażurowy, niewielkie kosteczki połączone kółkiem, zakończone łezką. Wykonane są bardzo starannie, są lekkie i efektownie się poruszają przy każdym drgnieniu głowy. Mogą być noszone zarówno do eleganckich kreacji wieczorowych jak i również wspaniale spisują się jako uzupełnienie nieco bardziej luźnych strojów np. na imprezy wśród znajomych.
Do kompletu można dobrać długi naszyjnik z tym samym wzorem.
| Kod produktu: | rr553 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | metal nieszlachetny, kolor hematytowy |
| Długość: | 5,9 cm |
| Szerokość: | 2,6 cm |
| Długość całkowita: | 8,2 cm |
| Typ zapięcia: | bigle otwarte 2 cm |
| Waga: | 18.07 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Aneta S. | 1 szt. | 05.02.2022 19:12:33 |
| Anastazja G. | 1 szt. | 27.01.2022 10:04:38 |
| Danuta T. | 1 szt. | 12.05.2021 13:34:15 |
| elzbieta k. | 1 szt. | 02.11.2020 19:00:22 |
| Danuta N. | 1 szt. | 10.02.2020 20:56:18 |
| Paulina G. | 1 szt. | 08.06.2019 08:41:37 |
| Teresa P. | 1 szt. | 02.05.2019 19:30:24 |
| Ewelina J. | 1 szt. | 06.04.2019 13:44:38 |
| Jelena K. | 1 szt. | 04.03.2019 14:34:28 |
| Agnieszka K. | 1 szt. | 12.12.2018 17:40:51 |
| Ewa S. | 1 szt. | 08.10.2017 21:01:47 |
| Jolanta U. | 1 szt. | 09.01.2017 23:52:41 |
| ewa l. | 1 szt. | 09.12.2016 23:16:09 |
| Patryk L. | 1 szt. | 10.02.2016 23:32:20 |
| Zofia A. | 1 szt. | 07.02.2016 17:54:38 |