Kup biżuterię przez internet lub zadzwoń: 603 193 026 Kupiliście już: 391 604 szt.
Elegancka Bransoletka z Różą

Elegancka Bransoletka z Różą

Nasza cena:12,89 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Pokaż znajomym na Facebooku 0

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona

Najtańsza dostawa od 10,90 zł

  • Produkt nowy
  • Szybka wysyłka w 24h
  • Szybka wysyłka w 24h
  • Najniższa cena

Pleciona Bransoletka Z Różą W Odcieniu Antyku

Ta bransoletka jest znakomitą symbiozą skromności i subtelnego uroku. Jej czarny sznurek jubilerski, przywodzący na myśl nocną otchłań, przypomina o delikatności i jednocześnie o niezłomności charakteru, który reprezentuje. Jego pleciona tekstura dodaje głębi wzornictwu, a sprytne, regulowane zapięcie pozwala na swobodne dopasowanie do każdego nadgarstka, od smukłego po pełniejszy.

To właśnie metalowy element w formie różyczki jest sercem i duszą tego dzieła. Uformowana z metalu nieszlachetnego, róża sprawia wrażenie, jakby właśnie rozkwitła na wietrze – jej płatki są ułożone z dbałością o najmniejsze szczegóły, a lekko oksydowane wykończenie nadaje jej postarzany, niemal baśniowy wygląd. W tej miniaturowej rzeźbie kwiatowej uchwycono esencję natury, przypominającą o przemijaniu i odrodzeniu, które są nieodłączną częścią życia.

Owa róża, umiejscowiona asymetrycznie, nadaje biżuterii asymetrii, która złamana jest przez surową symetrię plecionego sznurka. To właśnie ta gra kontrastów – między organiczną formą rośliny a geometrycznym spokojem sznurka – wzbogaca tę bransoletkę o dodatkowy wymiar estetyczny. Wyróżniająca się wśród innych, bardziej efektownych dodatków, bransoletka jest niczym szept, który przyciąga uwagę subtelnością i niezaprzeczalnym urokiem. Jest idealna dla kogoś, kto ceni sobie wyrafinowaną prostotę i chce dodać do swojego wizerunku odrobinę poetyckiego akcentu.


Specyfikacja

Kod produktu:ar2739
Marka:Jubileo.pl
Kraj produkcji:Polska
Materiał:sznurek jubilerski poliestrowy,metal nieszlachetny
Kolor:czarny
Długość:2,1 cm
Szerokość:1,0 cm
Średnica:ok 8cm regulowana
Waga:1.4 g

Najważniejsze cechy

  • Produkt nowy i zapakowany
  • Uniwersalność
  • Regulowane Zapięcie
  • Lekkość


Kto ostatnio kupował?

Nasza cena:12,89 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Nowość w sklepie. Nie dokonano jeszcze zakupu.


Zobacz podobne produkty