Produkt nie jest już dostępny Wyprzedano
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Elastyczna, czerwona bransoletka, wykonana z rozciągliwej gumki, regulowanej przesuwalnym węzłem, zakończonej supełkami. Do niej doczepiona jest niewielka tabliczka z napisem Best Friend. Niezwykle lekka, nie krępuje ruchów, w uniwersalnym rozmiarze.
Bransoletka ta, jak sama nazwa wskazuje, jest symbolem przyjaźni, ofiarowana przyjacielowi od przyjaciela. Zwyczaj jej noszenia przywędrował z kultury ludów Środkowej Ameryki, rozpowszechniony w latach '70 ubiegłego wieku w Stanach Zjednoczonych. Obecnie wielce popularny wśród nastolatków obojga płci.
Kolor czerwony symbolizuje tu szeroko pojętą miłość.
| Kod produktu: | cj1133 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Materiał: | elastyczna linka, tworzywo sztuczne |
| Długość zawieszki: | 3,7 cm |
| Szerokość zawieszki: | 0,5 cm |
| Obwód: | uniwersalny |
| Typ sznurka: | elastyczna gumka 0,2 cm |
| Typ zapięcia: | węzeł |
| Waga: | 1.5 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Katarzyna K. | 1 szt. | 05.10.2016 15:23:17 |
| Katarzyna R. | 1 szt. | 09.06.2016 23:05:18 |
| ŁUKASZ K. | 2 szt. | 04.06.2016 06:59:28 |
| DOMINIK B. | 1 szt. | 14.02.2016 22:29:33 |
| Iwona T. | 3 szt. | 24.01.2016 17:57:02 |
| Ewa M. | 1 szt. | 09.12.2015 20:56:37 |
| Sandra S. | 1 szt. | 11.10.2015 13:41:56 |
| ANNA K. | 1 szt. | 09.10.2015 13:49:00 |
| Liliana C. | 2 szt. | 13.05.2015 19:49:29 |
| Marlena P. | 1 szt. | 16.04.2015 14:17:11 |
| Kasia k. | 2 szt. | 17.03.2015 16:19:04 |
| Karolina G. | 3 szt. | 05.02.2015 19:32:16 |
| Anna B. | 3 szt. | 12.12.2014 12:49:23 |
| Bernyś M. | 1 szt. | 01.12.2014 10:28:49 |