Produkt jest dostępny Ilość ograniczona
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Śliczna bransoletka w kolorze czerwonym, wykonana ze sznurka jubilerskiego, z przywieszką w kształcie delfina, wykonanego z metalu nieszlachetnego w kolorze ciemnego złota. Bransoletka posiada regulację obwodu.
Pewna australijska legenda mówi, iż delfiny przybyły na Ziemię z gwiazdozbioru Syriusza. Kiedy nadeszła taka potrzeba, jeden z nich, o imieniu Aum zginął poświęcając się dla bezpieczeństwa swoich ludzkich przyjaciół, zaś dusza jego wcieliła się w duszę nowo narodzonego dziecka.
To sprawiło, że delfin uważany jest za symbol najwyższego poświęcenia i czystej miłości.
Również w chrześcijaństwie ssak ten jest emblematem samego Chrystusa, symbolem zbawienia.
Jest to silny talizman miłosny
| Kod produktu: | ar787 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | metal nieszlachetny w kolorze starego złota, sznurek jubilerski |
| Długość zawieszki: | 2,5 cm |
| Szerokość zawieszki: | 2,5 cm |
| Średnica wewnętrzna: | ok. 8 cm regulowana; |
| Typ rzemyka: | sznurek jubilerski woskowany 2 mm |
| Waga: | 4.51 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Elżbieta G. | 1 szt. | 03.06.2019 14:41:20 |
| Agencja P. | 1 szt. | 17.01.2018 15:40:43 |
| Anna W. | 1 szt. | 04.09.2017 19:09:10 |
| Apteka A. | 1 szt. | 05.07.2017 08:50:34 |
| Jakub S. | 1 szt. | 06.04.2017 13:24:42 |
| katarzyna s. | 1 szt. | 04.05.2016 16:41:06 |
| Dorota z. | 1 szt. | 02.07.2015 22:25:40 |
| Agnieszka B. | 1 szt. | 21.12.2013 15:16:54 |