Produkt nie jest już dostępny Wyprzedano
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Nowoczesna broszka z metalu nieszlachetnego, pokryta srebrem, z błyszczącymi perełkami oraz zapięciem w postaci agrafki.
Piękna i delikatna, jednocześnie subtelna i rzucająca się w oczy dzięki małym błyszczącym perełkom. Perły to doskonały akcent do stroju ślubnego. Białe perły będą idealnie pasować do klasycznej, sukni śnieżnobiałej.
Jeśli chodzi o przesąd, iż perły to łzy, nieszczęście nie wierzmy mu. Jeżeli mamy kojarzyć je ze łzami - to tylko tymi ze szczęścia. Ewentualnie ze łzami oczyszczającymi nasze emocje po tym, co się skończyło, by mogło zacząć się coś zupełnie innego, lepszego.
| Kod produktu: | rr1577 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | metal nieszlachetny, posrebrzany, szkło |
| Długość: | 4,5 cm |
| Szerokość: | 4,5 cm |
| Typ zapięcia: | agrafka |
| Waga: | 15.4 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Katarzyna S. | 1 szt. | 21.11.2025 22:54:23 |
| Waldemar Ż. | 1 szt. | 27.11.2022 10:20:58 |
| Danuta O. | 1 szt. | 14.11.2022 00:20:45 |
| Aleksandra d. | 2 szt. | 15.09.2022 18:43:38 |
| Alicja C. | 1 szt. | 07.02.2022 18:11:01 |
| Dorota J. | 1 szt. | 29.01.2021 18:42:07 |
| Monika W. | 1 szt. | 27.07.2020 17:19:57 |
| Monika G. | 1 szt. | 16.07.2019 20:54:55 |
| KATARZYNA D. | 3 szt. | 25.04.2019 21:17:59 |
| Julita S. | 1 szt. | 20.03.2019 19:18:07 |
| Dorota C. | 1 szt. | 25.01.2019 17:20:48 |
| Danuta B. | 1 szt. | 05.12.2018 09:29:36 |
| Agnieszka R. | 1 szt. | 21.05.2018 19:57:27 |
| anna f. | 1 szt. | 16.04.2018 10:26:46 |
| Alina m. | 1 szt. | 13.03.2018 14:10:49 |
| Bogdan O. | 1 szt. | 27.02.2018 23:03:40 |