Produkt nie jest już dostępny Wyprzedano
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Broszka z motywem węża wijącego się wokół gałęzi, w kolorze postarzonego srebra, wykonana z metalu nieszlachetnego, zapinana na agrafkę. W głowie jako oczy osadzone są dwie małe, błyszczące cyrkonie.
Wąż jest postacią niejednoznaczną. Z jednej strony przedstawia się go w pozytywnym świetle by z drugiej wręcz przeciwnie - nadając mu negatywne znaczenie. W pochlebnym znaczeniu waż oznacza odrodzenie, regenerację, przeobrażenie człowieka z istoty stricte fizycznej do mędrca. Inne spojrzenie na to zwierze przedstawia Biblia, traktując go jako wcielenie zła, kusiciela czy wysłannika diabła. Według niej wąż jest symbolem upadku człowieka.
| Kod produktu: | rr1383 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | metal nieszlachetny, szklane cyrkonie |
| Kolor: | postarzone srebro |
| Długość: | 8,3 cm |
| Szerokość: | 1,2 cm |
| Typ zapięcia: | agrafka |
| Ilość cyrkonii: | 2 szt. |
| Waga: | 8.8 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Barbara M. | 1 szt. | 28.05.2023 00:42:29 |
| PIOTR S. | 1 szt. | 16.01.2023 19:44:43 |
| Krystyna J. | 1 szt. | 25.12.2022 12:01:45 |
| Katarzyna P. | 1 szt. | 19.12.2022 17:54:52 |
| Katarzyna P. | 1 szt. | 19.12.2022 17:50:58 |
| Dorota K. | 1 szt. | 19.12.2022 11:38:26 |
| Anna W. | 1 szt. | 15.12.2022 09:43:52 |
| KRZYSZTOF Z. | 1 szt. | 06.11.2022 12:03:36 |
| Anna S. | 1 szt. | 18.10.2022 20:53:19 |
| Aneta M. | 1 szt. | 17.09.2022 21:58:10 |
| Jolanta S. | 2 szt. | 14.09.2022 08:59:16 |
| Sylwia Ł. | 1 szt. | 02.03.2022 21:51:28 |
| Anna D. | 1 szt. | 28.02.2022 20:11:55 |
| Ewa O. | 1 szt. | 22.11.2021 14:42:07 |
| Jadwiga M. | 1 szt. | 09.06.2021 15:33:54 |