Produkt nie jest już dostępny Wyprzedano
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Broszka z metalu nieszlachetnego, w kolorze postarzonego srebra w kształcie maski, z praktycznym zapięciem w postaci agrafki.
Maska może być różnie postrzegana, dla przykładu jako przedmiot zasłaniający oblicze ale zarazem wyeksponowanie czegoś innego. W teatrze antycznym pozwalała na odgrywanie różnych ról, w tym kobiecych, z racji, iż aktorstwo przypisane było tylko mężczyznom. Symbol maski niesie za sobą wizję tajemniczości, skrytości ale również tęsknoty. Z tą ostatnią mamy do czynienia w naszej broszce gdzie jest ona wyrażona poprzez łzę spływającą z lewego oczodołu. Uważa się również, iż maska pozwala na odsunięciu nieśmiałości od osób ją zakładających, stanowiąc poniekąd jedną z form ucieczki co dobitnie przedstawia literatura.
| Kod produktu: | rr1380 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | metal nieszlachetny |
| Kolor: | stare srebro |
| Długość: | 3,0 cm |
| Szerokość: | 2,2 cm |
| Typ zapięcia: | agrafka |
| Waga: | 9.1 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Joanna O. | 1 szt. | 01.04.2025 13:18:18 |
| Jarosław R. | 1 szt. | 01.11.2022 23:11:35 |
| Magda G. | 1 szt. | 13.06.2022 09:47:31 |
| Magda G. | 1 szt. | 13.06.2022 09:47:31 |
| Dorota B. | 2 szt. | 06.01.2022 21:48:24 |
| Katarzyna S. | 1 szt. | 14.07.2021 21:17:39 |
| Agnieszka L. | 1 szt. | 19.02.2021 09:12:20 |
| Katarzyna C. | 1 szt. | 16.12.2020 09:38:26 |
| Paweł G. | 1 szt. | 11.12.2020 21:01:26 |
| Małgorzata J. | 1 szt. | 05.12.2020 23:59:07 |
| Sylwia K. | 1 szt. | 17.09.2020 07:53:46 |
| Przemysław M. | 1 szt. | 07.04.2020 02:28:32 |
| Mieczyslaw K. | 1 szt. | 05.04.2020 23:26:23 |
| iwona g. | 1 szt. | 18.01.2020 16:39:32 |
| Elżbieta J. | 1 szt. | 18.12.2019 05:23:33 |
| Zofia N. | 1 szt. | 03.12.2019 19:11:44 |