Produkt nie jest już dostępny Wyprzedano
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Przepiękna broszka damska przedstawiająca duży artystyczny kwiat połączony z falowaną łodygą. Wykonana z metalu o wspaniałej, błyszczącej srebrnej powierzchni. Posiada długie i sprężynujące zapięcie typu agrafka, które doskonale przytrzymuje ozdobę i zapobiega jej przekręcaniu się.
Stylistyka kwiatu jest niecodzienna i wzbudza zachwyt a przy tym dodaje pewnej tajemniczości. Staranne wykończenie, dbałość o szczegóły oraz lustrzana powierzchnia, skontrastowana z ciemniejszym tłem, powodują że broszka doskonale imituje swoim wyglądem drogie wyroby srebrne. Jest duża i wspaniale uzupełnia grube swetry lub płaszcze, przełamując w ten sposób monotonię i dodając oryginalnego akcentu. Z powodzeniem może być również zastosowana do szala lub wykorzystana jako klamra do apaszki dzięki długiej agrafce. Docenią ją także osoby uwielbiające styl vintage i retro.
| Kod produktu: | rr392 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | metal nieszlachetny, kolor ciemnego srebra |
| Długość: | 10,5 cm |
| Szerokość: | 5,5 cm |
| Typ zapięcia: | agrafka 4,7 cm |
| Waga: | 26.4 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Klaudia G. | 1 szt. | 07.08.2021 22:13:39 |
| JOANNA K. | 1 szt. | 19.05.2021 03:08:39 |
| Mateusz S. | 1 szt. | 16.05.2021 14:02:08 |
| Zuzanna P. | 1 szt. | 15.05.2021 08:50:03 |
| Zofia L. | 1 szt. | 17.03.2021 09:36:24 |
| URSZULA Ł. | 1 szt. | 16.03.2021 21:50:16 |
| Hanna B. | 1 szt. | 14.03.2021 09:25:36 |
| Elżbieta Z. | 1 szt. | 13.02.2021 20:56:28 |
| EWA P. | 1 szt. | 12.02.2021 13:51:18 |
| Agata M. | 1 szt. | 25.01.2021 18:59:50 |
| Maria D. | 1 szt. | 18.01.2021 18:10:25 |
| Joanna G. | 1 szt. | 16.01.2021 16:28:40 |
| Krystyna Ł. | 1 szt. | 11.01.2021 10:07:24 |
| Aleksandra M. | 1 szt. | 10.01.2021 11:45:53 |
| Zofia S. | 1 szt. | 09.01.2021 13:11:35 |
| Małgorzata B. | 1 szt. | 07.01.2021 17:34:58 |