Produkt jest dostępny Ilość ograniczona
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Regulowana bransoletka na rękę wykonana z naturalnej skóry w kolorze brązowy. Długa, podwójnie składana, zapinana na mocne zatrzaski w formie nap, które umożliwiają łatwą regulację obwodu.
Bransoleta jest idealną propozycją dla osób lubiących biżuterię wykonaną z naturalnych materiałów. Uniwersalna ozdoba zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Doskonale sprawdzi się w mrocznej stylistyce rockowej lub jako dodatek do luźnego, surferskiego stroju. Bardzo dobrze współgra z wszelkimi luźnymi koszulami jak i również doskonale prezentuje się noszona na plaży.
| Kod produktu: | aj1441 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | skóra natruralna |
| Kolor: | brązowy |
| Długość: | ok. 43 cm |
| Szerokość: | 1,0 cm |
| Długość regulacji: | długości 37 cm, 39 cm, 41 cm |
| Typ zapięcia: | napy (zatrzaski) |
| Waga: | 5.8 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Magda R. | 1 szt. | 28.04.2025 17:22:27 |
| Dorota S. | 1 szt. | 12.12.2024 12:45:33 |
| joanna c. | 1 szt. | 17.08.2024 17:25:59 |
| Dorota B. | 1 szt. | 17.05.2024 21:21:07 |
| Łukasz G. | 1 szt. | 09.08.2022 09:49:44 |
| Joanna B. | 1 szt. | 29.07.2022 09:49:15 |
| Zuzanna B. | 1 szt. | 01.09.2021 19:10:55 |
| Marcin G. | 1 szt. | 29.01.2021 10:54:17 |
| Sławek F. | 1 szt. | 30.07.2020 23:03:08 |
| Łukasz G. | 1 szt. | 24.05.2020 12:06:35 |
| Gniewomir N. | 1 szt. | 22.05.2020 20:50:38 |
| Leo S. | 1 szt. | 02.05.2020 20:44:12 |
| Alina K. | 1 szt. | 16.03.2020 16:18:32 |
| Michał M. | 1 szt. | 19.12.2019 17:27:21 |
| Agnieszka B. | 1 szt. | 24.09.2019 20:33:17 |
| Paweł K. | 1 szt. | 05.03.2019 11:21:49 |