Produkt jest dostępny Ilość ograniczona
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Turkusowa, sznurkowa bransoletka z zawieszką w kształcie złotego serca wykonanego z metalu nieszlachetnego o regulowanym obwodzie.
Serce powszechnie utożsamia się z gorącymi uczuciami, przywiązaniem czy namiętnością. Skąd jednak pochodzi skoro znacząco różni się kształtem od tego ludzkiego? Poglądów jest wiele, wedle jednego z nich taki kształt miał list nadany przez św. Walentego do swojej ukochanej. Inne mówią o bliźniaczym podobieństwie do ziarna sylionu, starożytnej rośliny. Serce największą popularność uzyskało poprzez umieszczanie go na emblematach towarów i produktów, które można ofiarować drugiej osobie wyrażając tym samym pozytywne uczucia.
| Kod produktu: | ar1470 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | metal nieszlachetny, sznurek jubilerski |
| Kolor: | złoty, turkusowy |
| Długość zawieszki: | 2,1 cm |
| Szerokość zawieszki: | 2,3 cm |
| Średnica wewnętrzna: | ok. 8 cm, regulowana |
| Typ rzemyka: | sznurek jubilerski woskowany 2 mm |
| Typ zapięcia: | węzły |
| Waga: | 4.9 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| IRENA M. | 1 szt. | 23.09.2024 18:55:15 |
| Ewa F. | 1 szt. | 24.09.2019 18:42:29 |