Produkt nie jest już dostępny Wyprzedano
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Delikatna bransoletka wykonana ze sznurka jubilerskiego, czarnego, woskowanego z przywieszka w stylu charms, w postaci konturu misia. Przywieszka wykonana jest z metalu nieszlachetnego w kolorze srebrnym. Bransoletka posiada regulację obwodu za pomocą dwóch przesuwalnych węzłów.
Bransoletka zabawna i lekka. Wystarczy na nią spojrzeć, a dzień od razu stanie się weselszy. Przywieszka w kształcie misia o błyszczącej, gładkiej powierzchni odbija promienie słoneczne.
Propozycja bardzo dziewczęca i pełna subtelnego uroku. Doskonały pomysł na prezent dla przyjaciółki, koleżanki.
| Kod produktu: | ar688 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | metal nieszlachetny w kolorze srebra, czarny sznurek jubilerski |
| Długość zawieszki: | 2,8 cm |
| Szerokość zawieszki: | 2 cm |
| Średnica: | ok 8 cm, regulowana |
| Typ rzemyka: | sznurek jubilerski woskowany 2 mm |
| Typ zapięcia: | węzły |
| Waga: | 2.98 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Katarzyna B. | 4 szt. | 16.03.2020 20:25:16 |
| Marta B. | 1 szt. | 09.03.2020 12:03:50 |
| Dominika M. | 1 szt. | 01.03.2020 19:15:15 |
| Magdalena Ś. | 1 szt. | 12.12.2019 12:47:38 |
| Alicja W. | 1 szt. | 06.12.2019 20:52:07 |
| Agata N. | 1 szt. | 28.09.2019 14:01:06 |
| Elzbieta D. | 1 szt. | 30.09.2017 18:44:20 |
| Justyna K. | 1 szt. | 26.09.2017 08:59:21 |
| Urszula Z. | 1 szt. | 18.04.2017 19:42:58 |
| Albin H. | 1 szt. | 12.04.2017 20:06:32 |
| Natalia W. | 1 szt. | 25.02.2017 22:24:24 |
| Paulina M. | 1 szt. | 11.02.2017 09:50:26 |
| Magdalena M. | 2 szt. | 14.12.2016 19:57:46 |
| Małgorzata L. | 1 szt. | 07.12.2016 20:26:27 |
| Angelika M. | 1 szt. | 04.09.2016 16:35:20 |
| Maria M. | 1 szt. | 08.04.2016 19:35:17 |