Produkt jest dostępny Ilość ograniczona
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Szukasz biżuterii, która wyrazi Twoją odważną i niezależną stronę? To trafiłeś idealnie. Ta bransoletka łączy w sobie dwie kontrastujące tekstury - gładką skórę i błyszczący łańcuch.
Rozpocznij swoją podróż w kierunku eleganckiego stylu i wyjątkowej biżuterii dzięki bransoletce skórzanej z łańcuszkiem wyraź swój indywidualizm poprzez modę!
Ta czarna skórzana bransoleta to nie tylko dodatek, lecz również manifestacja rockowego gustu i stylu życia. Nosząc ją, emanujesz pewnością siebie i subtelną elegancją.
| Kod produktu: | ar2708 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | skóra naturalna, metalowy łańcuch |
| Kolor: | czarny, srebrny |
| Długość: | 25,0 cm |
| Szerokość: | 12,0 cm |
| Typ zapięcia: | klamra |
| Waga: | 15.7 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Anna W. | 1 szt. | 02.12.2025 20:21:32 |
| Kornela G. | 1 szt. | 20.01.2025 15:31:47 |
| Magdalena B. | 1 szt. | 19.12.2023 10:46:46 |
| Sylwia P. | 1 szt. | 25.11.2023 08:48:54 |