Produkt nie jest już dostępny Wyprzedano
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Oryginalna bransoleta męska składająca się z trzech skórzanych brązowych rzemieni owiniętych w trzech miejscach brązowym sznurkiem woskowanym. Bransoletka jest regulowana za pomocą przesuwanego węzła.
Ciekawa propozycja dla mężczyzn lubiących luźny, niezobowiązujący styl ceniących sobie wolność, niezależność i swobodę. Bransoleta doskonale dopełni strój w stylu rockowym, motocyklowym czy żeglarskim. Niezobowiązujący dodatek do stroju.
Określenie kultura surfingowa obejmuje społeczeństwo, modę i życie wokół surfingu. Surferów można rozpoznać dzięki ich „stylowi życia (lifestyle)”.
| Kod produktu: | ar1512 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | skóra, sznurek woskowany |
| Szerokość: | 1,05 |
| Średnica: | regulowana |
| Długość regulacji: | 7,0 cm |
| Typ rzemyka: | skórzany 3x3,5 mm |
| Typ zapięcia: | węzeł |
| Waga: | 7.3 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Norbert W. | 1 szt. | 06.11.2023 12:47:05 |
| Arkadiusz K. | 1 szt. | 28.05.2023 12:34:31 |
| Elżbieta Z. | 1 szt. | 07.11.2020 16:32:49 |
| Przemysław D. | 1 szt. | 24.10.2020 05:56:17 |
| Aleksandra P. | 1 szt. | 07.05.2019 14:50:33 |
| Marek M. | 1 szt. | 05.05.2019 21:32:58 |
| Kinga Ż. | 1 szt. | 09.04.2019 10:15:10 |
| Krzysztof W. | 1 szt. | 22.01.2019 23:17:52 |
| Malgorzata K. | 2 szt. | 29.09.2018 22:55:30 |
| Marta S. | 1 szt. | 15.08.2018 14:05:20 |
| Izabela Ł. | 1 szt. | 01.07.2018 16:08:09 |
| Paweł O. | 1 szt. | 17.01.2018 20:12:56 |
| Szymon P. | 1 szt. | 05.12.2017 13:55:37 |
| Przemysław Ł. | 1 szt. | 02.12.2017 22:18:42 |
| Przemysław Ł. | 1 szt. | 02.12.2017 21:43:24 |
| Agnieszka L. | 1 szt. | 16.10.2017 06:02:51 |