Produkt nie jest już dostępny Wyprzedano
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Romantyczna i subtelna bransoletka wykonana z cienkiego sznurka jubilerskiego w kolorze czarnym. Do niej zamocowana jest dzika róża, wykonana z metalu nieszlachetnego w kolorze starego srebra. Bransoletka posiada regulację zapięcia.
Bransoletka jest bardzo kobieca, stylowa i piękna. Wzór jest wykonany z niezwykłą starannością, wyraźnie widać każdy szczegół. Swym wzorem nawiązuje do stylu retro, stylu wiktoriańskiego.
To naprawdę wyjątkowa i urokliwa bransoletka, a przy tym niezwykle delikatna i dyskretna.
| Kod produktu: | rr1018 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | metal nieszlachetny koloru starego srebra, sznurek jubilerski |
| Długość zawieszki: | 2 cm |
| Szerokość zawieszki: | 1,4 cm |
| Długość całkowita z regulacją: | 22 cm |
| Średnica: | ok 7cm, regulowana |
| Długość regulacji: | 5 cm |
| Typ sznurka: | czarny, 2 x 0,1 cm |
| Typ zapięcia: | karabińczyk z łańcuszkiem |
| Waga: | 3.51 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Klara S. | 1 szt. | 30.05.2022 19:11:45 |
| Joanna J. | 2 szt. | 19.04.2022 14:40:33 |
| Jakub P. | 1 szt. | 10.02.2022 14:42:36 |
| Iwona Ż. | 1 szt. | 07.02.2022 16:07:27 |
| Beata B. | 1 szt. | 27.11.2021 20:58:38 |
| Halina B. | 2 szt. | 06.11.2021 16:01:08 |
| Weronika Z. | 1 szt. | 26.08.2021 17:43:14 |
| Teresa A. | 1 szt. | 10.11.2020 19:51:34 |
| Adam D. | 1 szt. | 17.08.2020 09:11:16 |
| Alina K. | 1 szt. | 16.03.2020 16:18:32 |
| Monika M. | 1 szt. | 16.03.2020 12:36:47 |
| Małgorzata P. | 1 szt. | 12.01.2020 20:20:20 |
| Magdalena U. | 1 szt. | 27.12.2019 20:28:28 |
| Ola W. | 1 szt. | 26.10.2019 01:29:10 |
| Emilia G. | 1 szt. | 07.10.2019 18:00:00 |
| Weronika K. | 1 szt. | 30.09.2019 17:58:41 |