Produkt nie jest już dostępny Wyprzedano
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Pomarańczowa, neonowa bransoletka, wykonana z elastycznej podwójnej gumki z plastikową przywieszką z napisem Best Friend. Regulowana za pomocą węzła. Jest bardzo rozciągliwa i wygodna w noszeniu, a przy tym niezwykle lekka.
Pierwotnie bransoletki przyjaźni wyplatane były z kolorowej muliny. Mnogość wzorów i kolorów przyprawiała o zawrót głowy. Jednak dążenie do prostoty spowodowało iż obecnie są to równie często zwykłe kawałki sznurka, tasiemki, nitki, zawiązane na supeł.
Aby uprościć zakładanie takiej bransoletki, proponujemy wykonaną z elastycznej gumy, bardzo rozciągliwej. Jej pomarańczowa barwa symbolizuje zdrowie.
| Kod produktu: | cj1132 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Materiał: | elastyczna linka, tworzywo sztuczne |
| Długość zawieszki: | 3,7 cm |
| Szerokość zawieszki: | 0,5 cm |
| Obwód: | uniwersalny |
| Typ sznurka: | elastyczna gumka 0,2 cm |
| Typ zapięcia: | węzeł |
| Waga: | 1.5 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| EDYTA R. | 2 szt. | 20.03.2017 18:59:40 |
| karol p. | 2 szt. | 22.02.2017 20:28:32 |
| Magdalena P. | 10 szt. | 07.02.2017 10:39:48 |
| Ewa M. | 1 szt. | 09.12.2015 20:56:37 |