Produkt jest dostępny Ilość ograniczona
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Bransoletka w stylu żeglarskim, wykonana z elastycznego, czarnego kauczuku z przywieszoną niedużą, niebieską, ozdobną kotwica.
Kotwica była uważana w starożytności jako symbol bezpieczeństwa, następnie została przejęta przez chrześcijan jako symbol nadziei i wytrwałości. Kotwica symbolizuje również umocowanie wpływu Chrystusa. Niektórzy twierdzą, że był używany jako swego rodzaju ukryty symbol krzyża.
Kotwice stosuje się też jako wyraz hołdu dla Świętego Mikołaja, patrona marynarzy.
| Kod produktu: | aj491 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | kauczuk, metal nieszlachetny pokryty niebieską emalią |
| Długość zawieszki: | 27 mm |
| Szerokość zawieszki: | 12 mm |
| Długość całkowita: | 18 cm |
| Typ rzemyka: | kauczukowy 2,5 mm |
| Typ zapięcia: | karabińczyk |
| Waga: | 3.63 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Ewa K. | 1 szt. | 19.03.2023 18:04:32 |
| Rita K. | 1 szt. | 17.12.2021 21:34:37 |
| Kasia P. | 1 szt. | 24.07.2020 06:32:01 |
| Magdalena P. | 1 szt. | 25.08.2019 18:12:28 |
| Agnieszka M. | 1 szt. | 03.05.2019 20:51:14 |
| Katarzyna N. | 1 szt. | 02.12.2018 20:06:05 |
| Agnieszka B. | 1 szt. | 30.10.2018 13:03:42 |
| Grzegorz P. | 1 szt. | 12.07.2018 19:29:27 |
| Barbara B. | 1 szt. | 20.06.2018 20:44:35 |
| Grażyna K. | 1 szt. | 02.04.2018 15:23:42 |
| Paulina S. | 1 szt. | 10.01.2018 22:47:50 |
| Karina K. | 1 szt. | 04.03.2017 13:35:49 |
| Anna S. | 1 szt. | 09.08.2016 18:51:37 |
| Artur P. | 1 szt. | 07.12.2015 21:30:35 |
| Piotr K. | 6 szt. | 03.12.2015 19:17:50 |
| Beata R. | 1 szt. | 17.09.2015 15:40:30 |