Produkt jest dostępny Ilość ograniczona
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Lekka bransoletka w kolorze niebieskim wykonana ze sznurka jubilerskiego z drewnianą przywieszką w kształcie koła z wypalonym napisem Forever -
Bransoletka jest niezwykle dziewczęca w wyrazistym kolorze, idealna na każdą porę. Nie krępuje ruchów, jest lekka i subtelna. Przywieszka zawiera ponadczasowy napis Forever, który zmusza do refleksji. Podaruj bransoletkę osobie, która jest dla Ciebie ważna i chcesz by była blisko Ciebie już na zawsze.
| Kod produktu: | ar2277 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | sznurek jubilerski, drewno |
| Kolor: | niebieski, brązowy |
| Długość zawieszki: | 2,0 cm |
| Szerokość zawieszki: | 2,0 cm |
| Średnica wewnętrzna: | ok. 8 cm regulowana; |
| Typ zapięcia: | węzeł |
| Waga: | 1.6 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |