Produkt jest dostępny Ilość ograniczona
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Stylowa bransoletka wykonana z sześciu solidnych czarnych sznurków, zwieńczona trwałym błyszczącym magnesem w kolorze srebrnym. Mocny magnes chroni przed zgubieniem oraz bardzo ułatwia zapinanie.
Wygodna, stylowa bransoletka, będzie niebanalnym dodatkiem wszelkich stylizacji. Nada im klasy i nowoczesności. Dzięki swojej uniwersalności pasuje do różnych okazji, ponieważ świetnie komponuje się ze wszystkimi kolorami jak również podnosi prestiż.Prosta w klasycznym kolorze idealny dodatek dla osób lubiących ubierać się na czarno.
| Kod produktu: | ar1528 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | sznurek, metal nieszlachetny, magnes |
| Kolor: | czarny,srebrny |
| Długość: | 40 cm |
| Szerokość: | 6x2,0mm |
| Typ zapięcia: | magnes |
| Waga: | 8.6 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Arkadiusz S. | 1 szt. | 06.05.2026 08:47:28 |
| Tomasz U. | 1 szt. | 11.06.2023 00:56:02 |
| Weronika G. | 2 szt. | 31.01.2022 19:42:08 |
| Magdalena L. | 1 szt. | 28.01.2022 18:51:15 |
| Wioletta S. | 1 szt. | 27.05.2021 21:02:05 |
| Karolina C. | 1 szt. | 22.08.2020 12:58:48 |
| Marzena B. | 1 szt. | 09.06.2019 23:53:47 |
| Łukasz K. | 1 szt. | 07.05.2019 09:32:32 |
| Robert B. | 1 szt. | 13.03.2019 15:56:55 |
| Beata P. | 1 szt. | 12.03.2019 23:09:01 |
| Grzegorz K. | 1 szt. | 20.02.2019 15:08:50 |
| Witold K. | 1 szt. | 03.11.2018 21:31:17 |
| Agnieszka L. | 1 szt. | 16.10.2018 22:02:09 |
| Beata A. | 1 szt. | 22.08.2018 12:57:09 |
| AGNIESZKA S. | 1 szt. | 04.07.2018 13:15:32 |