Produkt jest dostępny Ilość ograniczona
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Damska bransoletka wykonana z trzech długich kauczukowych linek w kolorze czarnym. Ozdobne elementy wykończeniowe wykonane są z metalu nieszlachetnego w kolorze złota. Bransoletkę można dwukrotnie owinąć wokół nadgarstka i dopasować do dłoni za pomocą łańcuszka.
Bransoletka ta może równie doskonale pełnić funkcję naszyjnika, owiniętego blisko szyi, na ręku zaś sprawia wrażenie mnogości elementów. Wykończenia w kolorze złotym dodają jej elegancji i stylu. Wzór doskonale sprawdza się jako luźne i niezobowiązujące dopełnienie codziennego stroju brak dodatkowych "ozdobników" sprawia że bransoletka jest uniwersalna.
| Kod produktu: | aj818 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | kauczuk, metal nieszlachetny |
| Szerokość: | 3 x 0,3 cm |
| Długość całkowita z regulacją: | 44 cm |
| Średnica: | regulowana |
| Długość regulacji: | 5 cm |
| Typ rzemyka: | czarny kauczukowy 0,3 cm |
| Typ zapięcia: | karabińczyk |
| Waga: | 11.09 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Barbara P. | 1 szt. | 16.10.2022 19:49:41 |
| Magdalena S. | 1 szt. | 13.09.2022 17:29:34 |
| Ewa P. | 1 szt. | 16.07.2022 07:25:06 |
| Karolina Z. | 1 szt. | 06.06.2022 22:28:02 |
| Ewa W. | 1 szt. | 21.07.2021 18:02:30 |
| Anita P. | 1 szt. | 07.01.2020 16:15:51 |
| BOŻENA O. | 1 szt. | 08.09.2019 10:05:08 |
| JOANNA G. | 1 szt. | 24.08.2017 18:28:38 |
| Sylwia B. | 1 szt. | 15.08.2017 16:05:42 |
| Karolina J. | 1 szt. | 28.07.2017 19:15:01 |
| Monika K. | 1 szt. | 03.06.2017 13:55:33 |
| Jarosław B. | 1 szt. | 13.02.2017 14:06:58 |
| Agata W. | 1 szt. | 08.02.2016 22:02:22 |
| Karolina R. | 1 szt. | 18.09.2015 11:12:07 |
| Joanna L. | 2 szt. | 20.08.2015 19:38:15 |
| mirosław b. | 1 szt. | 01.07.2015 19:54:24 |