Produkt jest dostępny Ilość ograniczona
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Sznurkowa czarna bransoletka z koralikami w ładnych barwach żółtej i zielonej w stylu reggae. Wykonana ze sznurka jubilerskiego oraz drewnianych, jasnych koralików. Posiada regulację obwodu za pośrednictwem dwóch przesuwalnych węzłów.
Bardzo fajna propozycja w ładnych jamajskich kolorach świetnie będzie komponować się ze wszelkimi mniej formalnymi strojami. Doskonała zarówno dla Pań i Panów.
Znaczenie kolorów
Barwa żółta ma charakter bardzo pozytywny, ponieważ kojarzy się ze słońcem, ciepłem, latem i wakacjami. Kolor ten przywołuje wiele pozytywnych emocji: jak radość, śmiech, zabawa, optymizm czy wypoczynek.
Barwa zielona również kojarzy się z przyrodą i pozytywnymi emocjami. Bardzo dobrze wpływa na nasze samopoczucie odpręża i koi nerwy. Polecana dla wszystkich pozytywnie nastawionych do życia i tych którzy chcą wprowadzić pozytywną energię do swojego życia.
"Słońce świeci, ziemia jest zielona, a ludzie są silni i twórczy" to symbolika kolorów flagi. Czarny obrazuje siłę i kreatywność ludzi; żółty - złoto, naturalne bogactwo i piękno światła słonecznego; zieleń - nadzieja i zasoby rolne.
| Kod produktu: | ar1824 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | drewno, sznurek jubilerski |
| Kolor: | czarny+zielony+żółty |
| Długość zawieszki: | 1,4 cm |
| Szerokość zawieszki: | 0.6 cm |
| Długość całkowita: | 24,5 cm |
| Średnica wewnętrzna: | ok. 8 cm regulowana; |
| Typ rzemyka: | sznurek jubilerski woskowany 2 mm |
| Typ zapięcia: | węzły |
| Waga: | 1.1 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Anna D. | 1 szt. | 05.05.2023 12:21:11 |
| sylwia p. | 1 szt. | 18.08.2022 09:30:18 |
| Katarzyna P. | 11 szt. | 11.05.2022 20:11:07 |
| Tomasz W. | 1 szt. | 25.08.2021 15:02:50 |
| Wieslawa P. | 1 szt. | 02.08.2021 09:41:37 |
| Teresa G. | 2 szt. | 01.04.2021 23:09:24 |
| Justyna p. | 1 szt. | 14.12.2020 20:53:48 |
| Karol S. | 1 szt. | 03.07.2020 12:42:15 |
| Filip K. | 1 szt. | 14.03.2020 23:43:57 |
| Ilona S. | 1 szt. | 03.12.2019 13:38:26 |
| Marzena G. | 1 szt. | 10.04.2019 17:38:57 |
| Paweł Ż. | 1 szt. | 26.02.2019 14:34:37 |
| Katarzyna D. | 1 szt. | 14.02.2019 15:49:24 |
| Patrycja P. | 1 szt. | 27.12.2018 23:39:38 |
| Magdalena M. | 6 szt. | 14.12.2018 09:30:19 |
| Helena L. | 1 szt. | 07.12.2018 21:39:39 |