Produkt nie jest już dostępny Wyprzedano
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Bardzo elegancka i starannie wykonana bransoleta, wysadzana czarnymi, szklanymi cyrkoniami. Metal nieszlachetny w kolorze hematytowym, regulacja zapięcia. Jest to ręcznie wykonany wzór, uznanej polskiej firmy.
Do bransolety można dobrać dodatkowo stylowy wisior i kolczyki z tym samym motywem. Cyrkonie, mające gładką błyszczącą powierzchnię, pomimo czarnej barwy, przepięknie mienią się w świetle. Jest ich naprawdę dużo. Niesamowity dodatek dla prawdziwych, glam rockowych i gotyckich elegantek. Bardzo efektowna propozycja dla eleganckich kobiet.
| Kod produktu: | rr557 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | metal nieszlachetny, kolor hematytowy |
| Szerokość: | 8 mm |
| Długość całkowita z regulacją: | 22 cm |
| Długość regulacji: | 6 cm |
| Typ zapięcia: | karabińczyk |
| Ilość cyrkonii: | 27 |
| Rodzaj cyrkonii: | szklana, czarna |
| Waga: | 10.03 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Edyta P. | 1 szt. | 20.10.2022 12:02:15 |
| Edyta P. | 1 szt. | 27.08.2022 17:36:23 |
| Krystyna T. | 1 szt. | 19.02.2022 09:29:12 |
| Alicja C. | 1 szt. | 07.02.2022 18:11:01 |
| Agnieszka G. | 1 szt. | 25.07.2021 18:33:04 |
| Urszula S. | 1 szt. | 21.05.2021 12:28:33 |
| Justyna G. | 1 szt. | 21.05.2021 11:34:34 |
| Małgorzata N. | 1 szt. | 08.04.2021 21:58:00 |
| Daria H. | 1 szt. | 13.11.2020 18:48:26 |
| Grażyna S. | 1 szt. | 23.08.2020 18:29:16 |
| Sylwia G. | 2 szt. | 10.06.2020 12:22:53 |
| Ewa B. | 1 szt. | 21.02.2020 18:20:54 |
| Agata A. | 1 szt. | 02.07.2019 07:44:43 |
| Beata M. | 1 szt. | 23.05.2019 21:06:48 |
| Katarzyna B. | 1 szt. | 02.01.2019 13:59:27 |
| Ewa J. | 1 szt. | 14.06.2017 21:38:26 |