Produkt jest dostępny Ilość ograniczona
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Bransoletka wykonana ze sznurka woskowanego koloru czarnego. Regulowana za pomocą ruchomego węzła. Na niej umieszczona została okrągła, drewniana przywieszka z grupą krwi. Na końcach bransoletki znajdują się drewniane koraliki w kolorze brązowym.
Grupa krwi 0 to najbardziej uniwersalna ze wszystkich grup. Posiadacze tej grupy mogą oddać swoją krew każdemu potrzebującemu. Jest to niezwykle wygodne i bezpieczne w sytuacjach, gdy pacjent nie zna swojej grupy krwi lub jest nieprzytomny. Dlatego posiadacze tej grupy są bardzo cenni jeśli chodzi o przetaczanie krwi. Grupa 0 Rh+ występuje u około 40% Polaków, więc jest dość często spotykana, jednak już 0 Rh- to zaledwie 6% naszej populacji.| Kod produktu: | ar2239 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | sznurek jubilerski, drewno |
| Kolor: | czarny, brązowy |
| Długość zawieszki: | 2,0 cm |
| Szerokość zawieszki: | 2,0 cm |
| Średnica wewnętrzna: | ok. 8 cm regulowana; |
| Typ zapięcia: | węzeł |
| Waga: | 1.5 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Justyna D. | 1 szt. | 11.03.2025 10:42:19 |
| Katarzyna C. | 1 szt. | 08.03.2022 22:21:54 |
| BOŻENA G. | 1 szt. | 14.07.2021 05:58:35 |
| Jolanta N. | 1 szt. | 12.12.2020 23:30:53 |