Produkt jest dostępny Ilość ograniczona
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Bransoletka z drewnianą zawieszką koloru niebieskiego. Na zawieszce wypalony jest napis Friends i symbol nieskończoności. Bransoletka łatwo dopasowuje się do nadgarstka dzięki ruchomemu węzłowi.
Bransoletka z symbolem nieskończoności podarowana bliskiej osobie oznacza wieczne, niegasnące i trwałe uczucia. Dzięki niej możemy w oryginalny sposób wyznać obdarowanej osobie co do niej czujemy. Symbol nieskończoności jest bardzo elastyczny, jego znaczenie może się zmieniać w zależności od tego, komu planujemy ją podarować. W naszym życiu jest na pewno jeden najważniejszy i najbliższy przyjaciel, którego możemy ją podarować.
| Kod produktu: | ar2320 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | sznurek jubilerski, drewno |
| Kolor: | niebieski, brązowy |
| Długość zawieszki: | 2,0 cm |
| Szerokość zawieszki: | 2,0 cm |
| Średnica wewnętrzna: | ok. 8 cm regulowana; |
| Typ zapięcia: | węzeł |
| Waga: | 1.6 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |