Produkt nie jest już dostępny Wyprzedano
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Delikatna i subtelna bransoletka damska z podwójną błyszczącą falą. Wykonana z metalu o lustrzanej powierzchni, który pokryty jest srebrem. W centralnej części motyw posiada umieszczoną szklaną cyrkonię o krystalicznej, przeźroczystej barwie, które bardzo ładnie lśni oraz drobne, lekko kontrastujące czarne kółka. Zapięcie posiada łańcuszek i karabińczyk i umożliwia łatwą regulację długości. Wysokiej jakości wykonanie doskonale imituje pełne srebro.
Wzór doskonale sprawdza się noszony zarówno na co dzień, np. do pracy, jak i również na okolicznościowe wyjścia wieczorowe. Dodaje lekkości i nie krępuje ruchów. Bardzo dobrze komponuje się także z pozostałymi elementami zestawu o tym samym motywie tj. z wisiorkiem i kolczykami.
| Kod produktu: | rr309 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | Błyszczący metal, pokryty srebrem |
| Szerokość: | 0,7 cm |
| Długość całkowita z regulacją: | 20 cm |
| Długość regulacji: | 4,5 cm |
| Rodzaj cyrkonii: | szklane, przeźroczyste |
| Waga: | 6.9 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Edyta P. | 1 szt. | 22.05.2023 22:00:01 |
| Mateusz D. | 1 szt. | 06.02.2022 21:39:02 |
| Iwona Ż. | 1 szt. | 11.01.2022 18:02:03 |
| Edyta L. | 1 szt. | 19.01.2021 12:40:36 |
| Barbara Z. | 3 szt. | 07.02.2020 19:26:50 |
| Agnieszka S. | 1 szt. | 06.08.2019 14:17:35 |
| Marlena S. | 1 szt. | 17.06.2019 23:02:37 |
| Iwona Ż. | 1 szt. | 02.05.2019 21:54:38 |
| Iwona K. | 1 szt. | 01.12.2018 14:20:46 |
| Joanna K. | 1 szt. | 23.11.2018 17:28:06 |
| Katarzyna S. | 1 szt. | 19.07.2018 18:26:07 |
| Patrycja F. | 1 szt. | 14.12.2017 18:43:54 |
| Waldemar P. | 1 szt. | 29.03.2017 14:56:09 |
| Iwona W. | 1 szt. | 08.03.2017 21:30:59 |
| Milena G. | 1 szt. | 18.10.2016 12:05:40 |
| Izabela S. | 1 szt. | 05.08.2016 23:39:17 |