Produkt jest dostępny Ilość ograniczona
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Gustowna bransoletka z czerwonego podwójnego sznurka jubilerskiego, z łącznikiem w kształcie lekko wygiętego krzyżyka, wykonanego z metalu nieszlachetnego w kolorze srebra. Bransoletka posiada metalowe zakończenia oraz regulację średnicy za pomocą łańcuszka.
Wzór bransoletki jest bardzo subtelny i delikatny, zaś motyw krzyżyka uniwersalny, jednakże jej czerwony kolor na pewno przyciągnie uwagę. Połączenie tych dwóch kolorów czyli czerwieni i srebra daje niezwykle ciekawy efekt. Niezwykle delikatna, dziewczęca bransoletka w pięknej barwie czerwieni, przyciągała wzrok.
| Kod produktu: | rr804 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | metal nieszlachetny w kolorze srebra; czerwony sznurek jubilerski |
| Długość zawieszki: | 3,2 cm |
| Szerokość zawieszki: | 1,5 cm |
| Długość całkowita z regulacją: | 24 cm |
| Średnica: | ok 8 cm, regulowana |
| Długość regulacji: | 5 cm |
| Typ sznurka: | 2 x sznurek jubilerski satynowy |
| Typ łańcuszka: | ankier |
| Typ zapięcia: | karabińczyk |
| Waga: | 6.03 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Patrycja L. | 1 szt. | 09.01.2024 19:33:56 |
| Anna B. | 1 szt. | 06.02.2022 17:13:45 |
| Beata M. | 1 szt. | 03.02.2022 12:40:28 |
| Grzegorz k. | 1 szt. | 02.02.2022 15:11:26 |
| Elżbieta W. | 1 szt. | 30.08.2021 17:37:13 |
| Sylwia B. | 1 szt. | 11.08.2021 08:09:41 |
| Stanisława K. | 1 szt. | 13.05.2021 19:06:28 |
| Arleta R. | 1 szt. | 19.02.2021 12:05:26 |
| Izabela W. | 1 szt. | 16.12.2020 12:12:13 |
| Justyna W. | 1 szt. | 18.10.2020 14:06:42 |
| Renata J. | 1 szt. | 18.07.2020 13:36:57 |
| Adam Ś. | 1 szt. | 05.04.2020 17:47:16 |
| Zuzanna B. | 1 szt. | 13.03.2020 17:38:20 |
| Julia J. | 1 szt. | 07.03.2020 11:56:31 |
| Barbara S. | 1 szt. | 25.02.2020 09:44:04 |
| Zbigniew P. | 3 szt. | 24.02.2020 10:28:40 |