Kup biżuterię przez internet lub zadzwoń: 603 193 026 Kupiliście już: 393 118 szt.
Bransoletka Czerwona Yin Yang

Bransoletka Czerwona Yin Yang

Nasza cena:12,89 zł

Produkt nie jest już dostępny Wyprzedano


Pokaż znajomym na Facebooku 1

Produkt nie jest już dostępny Wyprzedano

Najtańsza dostawa od 10,90 zł

 • Produkt nowy
 • Szybka wysyłka w 24h
 • Szybka wysyłka w 24h
 • Najniższa cena

Bransoletka Czerwone Zen

Prezentujemy wyjątkową czerwoną bransoletkę, która stanowi doskonałe połączenie tradycji z nowoczesnością. Jej głównym elementem dekoracyjnym jest kultowy symbol Yin Yang, który od wieków jest uważany za reprezentację harmonii, równowagi i dualizmu wszechświata. Czerwień bransoletki dodaje jej energii i pasji, tworząc wyrazisty kontrast z bielą i czernią symbolu Yin Yang.

Bransoletka została zaprojektowana z myślą o komforcie oraz łatwości dopasowania. Dzięki innowacyjnemu, ruchomemu węzłowi, jej obwód można regulować w zależności od rozmiaru nadgarstka, zapewniając idealne dopasowanie i wygodę noszenia. Ten unikatowy dodatek będzie doskonałym uzupełnieniem zarówno codziennych, jak i wieczorowych stylizacji, dodając im głębokiego znaczenia i niepowtarzalnego charakteru.

Niech ta bransoletka przypomina Ci o ważności równowagi w życiu, o sile płynącej z harmonii przeciwieństw i o pięknie ukrytym w detalu. Idealna jako prezent dla bliskiej osoby lub jako wyraz własnej indywidualności.

Czego symbolem jest bransoletka yin yang?

Bransoletka z symbolem yin yang jest nie tylko modnym dodatkiem, ale również głębokim przesłaniem o uniwersalnych wartościach i wierzeniach. Ten starożytny symbol ma wiele znaczeń i jest obecny w różnych kulturach na całym świecie. Oto kilka interpretacji symbolu yin yang w kontekście bransoletki:

 1. Harmonia i Równowaga: Pierwsze i najbardziej znane znaczenie symbolu yin yang dotyczy harmonii i równowagi. Reprezentuje on dwa przeciwstawne, ale uzupełniające się elementy wszechświata. W kontekście bransoletki może to symbolizować równowagę między ciałem a duszą, pracą a życiem prywatnym czy między dwiema osobami w związku.
 2. Dualizm: W wielu kulturach yin i yang są uważane za dwa podstawowe aspekty rzeczywistości. Noc i dzień, męskość i kobiecość, ciepło i zimno - wszystkie te pary opisują dualistyczną naturę wszechświata. Bransoletka z takim symbolem może przypominać noszącemu o tej złożoności i zachęcać do poszukiwania harmonii w przeciwieństwach.
 3. Cykliczność życia: Tak jak ciemność przemija, dając miejsce światłu, a potem na nowo się pojawia, tak samo w życiu następują po sobie dobre i złe chwile. Bransoletka z symbolem yin yang może służyć jako przypomnienie o tej naturalnej kolejności rzeczy i zachęta do akceptacji zarówno radości, jak i wyzwań życiowych.
 4. Jedność: Mimo że yin i yang są przeciwnościami, tworzą razem jedność. W kontekście bransoletki może to symbolizować jedność z samym sobą, akceptację wszystkich aspektów swojej osoby, zarówno tych pozytywnych, jak i negatywnych.

Współczesna biżuteria z symbolem yin yang, tak jak bransoletka, staje się coraz bardziej popularna nie tylko ze względu na jej estetyczny wygląd, ale także ze względu na głębokie znaczenie, jakie niesie. Dla wielu osób taka bransoletka stanowi nie tylko ozdobę, ale także codzienne przypomnienie o ważnych wartościach i dążeniu do harmonii w życiu.

Ta bransoletka nie tylko pięknie ozdobi Twoje nadgarstki, ale także będzie przypominać Ci o znaczeniu równowagi i harmonii w codziennym życiu. Dostępna teraz w naszym sklepie internetowym, ta biżuteria jest nie tylko modnym wyborem, ale także sposobem na wyrażenie swojej indywidualności i życiowej filozofii.


Specyfikacja

Kod produktu:ar2726
Marka:Jubileo.pl
Kraj produkcji:Polska
Materiał:sznurek jubilerski, masa jubilerska, metal nieszlachetny
Kolor:czerwony
Długość zawieszki:2,5 cm
Szerokość zawieszki:2,5 cm
Średnica:ok 8cm regulowana
Typ sznurka:sznurek jubilerski woskowany 2 mm
Typ zapięcia:węzeł
Waga:2.27 g

Najważniejsze cechy

 • Produkt nowy i zapakowany
 • Symbolika Koloru Czerwonego
 • Symbol Yin Yang
 • Regulowany Obwód


Kto ostatnio kupował?

Nasza cena:12,89 zł

Produkt nie jest już dostępny Wyprzedano


Ewa H.1 szt.16.02.2024 15:42:22


Zobacz podobne produkty