Produkt jest dostępny Ilość ograniczona
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Bransoletka wykonana z czerwonego sznurka jubilerskiego z drewnianą okrągłą zawieszką z napisem Kocham Cię. Obwód bransoletki jest regulowany za pomocą węzła.
Idealna propozycja dla wszystkich zakochanych którzy chcą obdarować swoje drugie połówki. Miłość kojarzy się z gorącymi uczuciami, przywiązaniem czy namiętnością. To silne uczucie przywiązania do partnera. Jest to uczucie o które trzeba dbać, troszczyć się i pielęgnować każdego dnia i w każdej chwili. Podsumowując miłość jest siłą napędową naszego życia.| Kod produktu: | ar2322 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | sznurek jubilerski, drewno |
| Kolor: | czarny, brązowy |
| Długość zawieszki: | 2,0 cm |
| Szerokość zawieszki: | 2,0 cm |
| Średnica wewnętrzna: | ok. 8 cm regulowana; |
| Typ zapięcia: | węzeł |
| Waga: | 1.6 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Katarzyna M. | 1 szt. | 13.02.2021 06:24:34 |