Produkt nie jest już dostępny Wyprzedano
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Męska bransoleta wykonana z grubej skóry, w postaci trzech pasków, naprzemiennie czarny - brązowy - beżowy, owiniętych w trzech miejscach brązowym rzemieniem. Posiada regulowany obwód, za pomocą ruchomego węzła.
Ciekawe stonowane połączenie kolorów oraz lekkość bransoletki wprowadzi odrobinę swobody do każdej stylizacji. Regulowane i dopasowane zapięcie sprawia, że staje się ona ozdobą nadgarstka. Świetnie współgra ze stylem surferskim.
Określenie kultura surfingowa obejmuje społeczeństwo, modę i życie wokół surfingu. Surferów można rozpoznać dzięki ich „stylowi życia (lifestyle)”.
| Kod produktu: | ar1516 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | skóra naturalna, sznurek woskowany |
| Kolor: | czarny, brązowy, bezowy |
| Szerokość: | 1,4 cm |
| Średnica: | regulowana |
| Długość regulacji: | 8 cm |
| Typ zapięcia: | węzeł |
| Waga: | 7.5 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Rafał R. | 1 szt. | 02.10.2025 18:47:33 |
| Szymon K. | 1 szt. | 21.06.2021 14:15:21 |
| Robert Z. | 1 szt. | 13.09.2020 17:54:38 |
| Maciej J. | 1 szt. | 31.03.2019 18:28:11 |
| Grzegorz K. | 1 szt. | 19.01.2019 18:11:42 |
| Izabela M. | 1 szt. | 15.09.2018 11:31:03 |
| Marta S. | 1 szt. | 15.08.2018 14:05:20 |
| Kacper P. | 1 szt. | 29.03.2018 23:56:49 |