Produkt jest dostępny Ilość ograniczona
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Delikatna bransoletka wykonana ze sznurka jubilerskiego, czarnego, woskowanego z przywieszka w stylu charms, w postaci konika. Przywieszka wykonana jest z metalu nieszlachetnego w kolorze srebrnym. Bransoletka posiada regulację obwodu za pomocą dwóch przesuwalnych węzłów. Jest lekka i nie uciska nadgarstka. Doskonale dopasowuje się do ręki. Przywieszka koloru srebrnego ładnie mieni się w słońcu i przyciąga wzrok.
Koń, to symbol radości, siły i wolności. Często również symbol zwycięstwa i odwagi, bowiem dobry, bojowy rumak nie raz decydował o życiu lub śmierci dosiadającego go jeźdźca.
| Kod produktu: | ar2255 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | sznurek jubilerski woskowany |
| Kolor: | czarny,srebrny |
| Długość zawieszki: | 2,0 cm |
| Szerokość zawieszki: | 1,5 cm |
| Średnica: | ok 8cm regulowana |
| Waga: | 2.3 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Aneta K. | 1 szt. | 12.04.2026 21:40:58 |
| Agata J. | 4 szt. | 06.04.2026 22:43:17 |
| Izabela M. | 1 szt. | 11.01.2026 23:27:50 |
| HANNA S. | 1 szt. | 29.11.2025 17:49:32 |
| Laura S. | 1 szt. | 01.09.2025 21:24:45 |
| Basia K. | 1 szt. | 20.12.2024 19:10:26 |
| Marta W. | 1 szt. | 15.12.2024 14:09:19 |
| Magdalena S. | 1 szt. | 02.12.2024 15:21:59 |
| Paula C. | 1 szt. | 17.04.2024 00:56:41 |
| Hania j. | 1 szt. | 18.03.2024 22:11:57 |
| Elżbieta W. | 3 szt. | 28.01.2024 17:41:06 |
| Julia N. | 1 szt. | 09.01.2024 10:37:08 |
| Kryspin N. | 1 szt. | 04.12.2023 20:44:39 |
| Karolina J. | 1 szt. | 04.12.2023 10:55:50 |
| agnieszka w. | 1 szt. | 30.11.2023 21:52:15 |
| Marta Ś. | 1 szt. | 29.11.2023 19:52:53 |