Produkt jest dostępny Ilość ograniczona
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Skórzana męska bransoletka wykonana z ośmiu rzemieni, czterech beżowych i czterech brązowych. Bransoletkę można dwukrotnie owinąć wokół nadgarstka. Zapinana na mocne magnesy.
Rzemienie użyte w bransoletce są bardzo miękkie i lekkie, kolorystyka zaś sprawia, że bransoletka jest uniwersalna. Nawiązuje nieco do stylu żeglarskiego, będzie się jednak wspaniale komponować również w zestawach rockowych i innych, swobodnych stylizacjach. Ciekawa propozycja dla mężczyzn ceniących sobie wolność, niezależność i swobodę. Bardzo lekka i nie krępująca ruchów bransoletka, będzie dyskretnym i stylowym dopełnieniem męskiego, luźnego stroju.
| Kod produktu: | ar1524 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | skóra,magnes |
| Kolor: | beżowy, brązowy, srebrny |
| Szerokość: | 8 x 0,2 cm |
| Długość całkowita: | 40 cm |
| Typ rzemyka: | skórzany 0,2 cm |
| Typ zapięcia: | magnes |
| Waga: | 7.6 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Rafał R. | 1 szt. | 02.10.2025 18:47:33 |
| Katarzyna R. | 1 szt. | 29.07.2025 20:00:14 |
| Tomasz P. | 1 szt. | 06.05.2025 22:23:20 |
| Agnieszka C. | 1 szt. | 05.04.2022 09:08:25 |
| Malgorzata M. | 1 szt. | 06.01.2022 13:17:15 |
| Paulina P. | 1 szt. | 01.11.2019 09:54:19 |
| Maciej O. | 1 szt. | 16.05.2019 22:37:48 |
| Łukasz M. | 1 szt. | 11.04.2019 02:16:43 |
| Romana B. | 1 szt. | 17.05.2018 13:50:57 |
| Jacek C. | 1 szt. | 14.04.2018 20:57:43 |
| Paulina J. | 1 szt. | 18.01.2018 16:14:27 |
| Michał W. | 1 szt. | 22.10.2017 20:54:25 |