Produkt jest dostępny Ilość ograniczona
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Bransoletka w dwóch kolorach wykonana ręcznie ze sznurka jubilerskiego w pięknych bordowo-żółtych barwach. Bransoletkę można w łatwy sposób regulować pociągakąc za sznurek.
Bransoleta w bardzo ładnych intensywnych kolorach. Wygodna i uniwersalna na pewno nie będzie przeszkadzać w wykonywaniu codziennych obowiązków. Bordowy to kolor przykuwający uwagę jest symbolem pasji i energii. Natomiast żółty to kolor bardzo energetyczny ale również podniosły i bardzo elegancki. Połączenie tych dwóch kolorów to połączenie pasji i energii co daje nam świetny sposób na sukces.
| Kod produktu: | ar2028 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | sznurek jubilerski woskowany |
| Kolor: | czerwony, żółty |
| Szerokość: | 1,2 cm |
| Obwód: | uniwersalny regulowany, min. 17 cm |
| Długość regulacji: | ok 9,0 cm |
| Waga: | 3.8 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Barbara M. | 1 szt. | 18.01.2024 19:52:53 |
| Bartek S. | 1 szt. | 06.10.2022 14:16:24 |
| Damian K. | 1 szt. | 16.09.2021 13:13:24 |