Produkt nie jest już dostępny Wyprzedano
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Przepiękna bransoletka w kształcie połączonych ze sobą róż, wykonana z metalu nieszlachetnego w kolorze starego srebra. Naturalny ametyst, zapięcie regulowane. Ametysty mogą różnić się od pokazanych na zdjęciu barwą i rozmiarem, gdyż każdy jest inny i niepowtarzalny.
Bransoletka jest precyzyjnie wykonana z dużą dbałością o szczegóły. Jest bardzo delikatna i romantyczna. Składa się z czterech segmentów, w każdym kielichu kwiatu róży jest mały kryształ naturalnego ametystu.
Ametyst, według Starego Testamentu był jednym z 12 kamieni na pektorale Arona. Zajmuje również istotne miejsce w historii biżuterii. Były to bardzo drogie kamienie, chętnie noszone przez arystokrację, władców i dostojników kościelnych. Nadal zdobią też korony królewskie oraz berła najpotężniejszych monarchii - Wielkiej Brytanii, Bawarii czy też Rosji.
Bransoletka jest bardzo efektowna ale również niezwykle dziewczęca. Dyskretna ozdoba w stylu retro.
| Kod produktu: | rr582 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | metal nieszlachetny koloru starego srebra, ametyst |
| Długość: | 16 cm |
| Szerokość: | 1,4 cm |
| Długość całkowita z regulacją: | 21 cm |
| Długość regulacji: | 5 cm |
| Typ zapięcia: | karabińczyk |
| Waga: | 17.96 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Magdalena K. | 1 szt. | 17.09.2022 11:09:56 |
| Hanna S. | 1 szt. | 30.01.2021 16:24:37 |
| Marta M. | 1 szt. | 19.01.2021 12:36:39 |
| Grażyna P. | 1 szt. | 11.01.2021 17:14:03 |
| Ernest S. | 1 szt. | 01.01.2021 22:49:59 |
| Iwona S. | 1 szt. | 28.12.2020 22:45:29 |
| Jadwiga P. | 1 szt. | 27.12.2020 18:45:13 |
| Wioletta Ż. | 1 szt. | 17.12.2020 16:55:57 |
| Danuta P. | 1 szt. | 10.12.2020 21:21:21 |
| Paweł J. | 1 szt. | 01.12.2020 11:00:15 |
| Izabela S. | 1 szt. | 22.12.2019 09:52:30 |
| Zofia P. | 1 szt. | 13.12.2019 08:58:44 |
| Jolanta L. | 1 szt. | 21.11.2019 18:41:04 |
| Agnieszka S. | 1 szt. | 04.11.2019 18:18:49 |
| Antoni S. | 1 szt. | 30.09.2019 16:52:59 |
| Donata K. | 1 szt. | 27.09.2019 03:05:15 |