Produkt nie jest już dostępny Wyprzedano
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Bransoleta męska wykonana z metalu nieszlachetnego w kolorze ciemnego srebra, stylistyką nawiązująca do ogniw łańcucha rowerowego czy też do gąsienicy w czołgu. Solidne zapięcie zatrzaskowe.
Bransoleta ta będzie nie lada gratką dla miłośników stylu wojskowego ale i fanów jazdy rowerem czy innych pasjonatów motoryzacji. Niezależnie czy przypomina Ci ona łańcuch rowerowy czy gąsienicę od czołgu, będziesz niezwykle zadowolony z tak oryginalnego, męskiego dodatku. Doskonały pomysł na prezent dla fanów tych jednośladów.
| Kod produktu: | ak606 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Materiał: | stal szlachetna |
| Długość: | 20,2 cm |
| Szerokość: | 1,2 cm |
| Średnica wewnętrzna: | 5,8 cm |
| Typ zapięcia: | zatrzaskowe |
| Waga: | 54.35 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| piotr k. | 1 szt. | 18.08.2013 21:20:41 |
| Marcin W. | 1 szt. | 22.07.2013 22:09:42 |
| jacek f. | 1 szt. | 12.07.2013 22:02:36 |
| Natural Q. | 1 szt. | 22.06.2013 20:29:26 |
| Adrian T. | 1 szt. | 16.05.2013 09:50:11 |
| Michał D. | 1 szt. | 29.03.2013 10:50:53 |
| Janusz O. | 1 szt. | 06.02.2013 18:07:35 |