Lista zaufanych partnerów

Pliki cookies zewnętrzne
Nasz sklep wykorzystuje również pliki cookies zewnętrzne, umieszczane na naszych stronach internetowych przez inne podmioty. Poniżej prezentujemy aktualna listę tych podmiotów:

  • Google Ireland Limited z siedzibą w Irlandii w celu wyświetlania spersonalizowanych reklam sklepu na swoich stronach i stronach partnerów. Więcej informacji, ustawień dotyczących reklam oraz możliwości ich wyłączenia można znaleźć na stronie: https://policies.google.com.
  • Google LLC z siedzibą w USA w celu zbierania ogólnych i anonimowych danych statystycznych za pośrednictwem usługi Google Analytics, w celu prezentacji filmów wideo za pośrednictwem usługi YouTube. Więcej informacji i ustawień dotyczących reklam oraz możliwości ich wyłączenia można znaleźć na stronie: https://policies.google.com.
  • Facebook Ireland Limited z siedzibą w Irlandii w celu wykorzystania funkcji interaktywnych, pomagających w popularyzacji sklepu i jego reklamie za pomocą serwisów społecznościowych oraz w celu wyświetlania spersonalizowanych reklam sklepu na swoich stronach i stronach partnerów. Więcej informacji i ustawień dotyczących reklam oraz możliwości ich wyłączenia można znaleźć na stronie: https://www.facebook.com/privacy/.
  • CRITEO SA z siedzibą we Francji w celu wyświetlania spersonalizowanych reklam sklepu na swoich stronach i stronach partnerów. Więcej informacji i ustawień dotyczących reklam oraz możliwości ich wyłączenia można znaleźć na stronie: https://www.criteo.com/privacy/.